Birikimevim ilk şubesini İstanbul’da açtı! 

Birikimevim ilk şubesini İstanbul’da açtı! 

Türkiye’de faizsiz ev sahibi olma sistemini başarılı bir şekilde uygulamayı amaçlayan Birikimevim, ilk şubesini İstanbul’da açtı. Şube, 11 Mayıs Cumartesi günü İstanbul Gaziosmanpaşa’da açıldı. 

Faizsiz ev sahibi olma sistemi ile pek çok kişinin ev sahibi olmasını amaçlayan Birikimevim, ilk şubesini 11 Mayıs Cumartesi günü İstanbul Gaziosmanpaşa’da açtı.Telli Grup bünyesinde bulunan Birikimevim, kısa zamanda şubelerini Türkiye’nin her yerinde yaygınlaştırmayı amaçlıyor. 

Alıcıların geliri oranında aylık taksitlerle faiz ödemeden konut, otomobil, işyeri, arsa gibi gayrimenkulleri kolayca edinmesini sağlayan Birikimevim, Gaziosmanpaşa merkezde açtığı şubesiyle sektörde daha güçlü olmayı hedefliyor.  Birikimevim, Kurumsal yapısıyla 3 katlı binasında gayrimenkul almak isteyenleri haftanın 7 günü karşılayıp, 8 kişilik profesyonel ekibiyle bilgilenddirecek. 

İlk Günden Yoğun İlgi

İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olan Gaziosmanpaşa’da yapılan açılış büyük ilgi gördü. Kalabalık bir davetli kitlesiyle gerçekleşen açılışı ilk günden onlarca vatandaş ve çevre esnaf ziyaret ederek koşullarla ilgili bilgi aldı ve kayıt bıraktılar. Şube haftanın 7 günü açık olup hafta içi ve cumartesi günleri 09:00 – 18:30, Pazar günleri ise 10:00 – 17:00 saatleri arasında hizmet verecek.

Yılların Tecrübesi ve Güçlü Yapımızla Fark Yaratacağız

Açılışı yapan Birikimevim Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Osman Telli, sektöre yeni bir soluk kazandıracaklarını, bunun ilk adımını da Gaziosmanpaşa şubesiyle attıklarını anlatarak Birikimevim olarak yılların getirdiği gayrimenkul ve otomotiv sanayindeki tecrübe ve birikimlerini faizsiz ev finansman sektöründe değerlendirmeye devam edeceklerini açıkladı. Osman Telli, bu sektörde zirveyi hedeflediklerini, çok kısa sürede bir çok şubenin de hizmete gireceğine değinerek Birikimevim’in faizsiz ev ve otomobil finansmanı dendiğinde vatandaşların güven duyacağı bir marka olmak için hizmet verdiklerini de ifade etti. 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *